Hotel

Pokoje

Gastro

Kongres

Relax

E-shop

Kontakty

RECEPCE 24/7 | +420 377 226 757 | info@hotelcentral.cz

RezervovatHOTEL CENTRAL

Kongresy

V Hotelu Central jsou naše konferenční prostory a salonky ideálním místem pro širokou škálu událostí. Bez ohledu na to, zda plánujete soukromé akce, jako jsou svatby, oslavy nebo setkání s přáteli, nebo firemní události, jako jsou semináře, školení nebo workshopy, u nás najdete prostředí přesně podle Vašich potřeb.

Naše hotelové konferenční prostory zahrnují čtyři samostatné salónky s celkovou kapacitou 108 osob. Máte možnost využít těchto salónků individuálně, nebo je propojit tak, abyste vytvořili jeden velký sál s kapacitou až 112 osob, spolu s jedním samostatným salónkem pro 18 osob.

Restaurace v 1. patře hotelu má kapacitu 80 osob a při pořádání banketů můžeme nabídnout kapacitu až pro 150 osob. Díky našemu elegantnímu prostředí a prvotřídnímu servisu zajistíme, že Vaše událost bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny přítomné.

A co ještě více, samozřejmostí je naše schopnost zajistit Vám vše, co potřebujete pro Vaši událost, včetně coffee breaků, občerstvení, rautů nebo servírovaných obědů a večeří. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Technické vybavení

Ozvučení

DATAPROJEKTOR

LCD TV

150 míst

Salonek Eben I.

Kapacita: 50 osob

Salonek Eben II.

Kapacita: 30 osob

Salon Ebínek

Kapacita: 10 osob

Propojený sál

Kapacita: 112 osob

Modrý salon

Kapacita: 18 osob

Prostory restaurace

Kapacita: 150 osob

Konferenční prostory

Jsme schopni připravit konferenční prostory s kapacitou až 150 osob. Prostory je možné rozdělit do 6ti samostatných školících místností.